Survival z nastolatkiem. Empatyczne towarzyszenie w dorastaniu

Wydawnictwo:
Data publikacji:
2018-04-06
Język:
polski
Liczba stron:
243
ISBN:
9788381268004

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto

Moja mała córeczka dorosła. Pojawiły się nowe wyzwania, duma z jej osiągnięć, załamka, kiedy jej zachowanie jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. A przecież nie tak dawno sama byłam nastolatką i zarzekałam się, że kiedy będę miała dzieci, to ja nigdy, przenigdy…Wiem, że nie jestem w tym sama, zapraszam Cię więc do pracy z książką, podczas której odkryjesz swoje dziecko na nowo i otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz budować z nim relację nie dbając o to, by zawsze mieć rację.Survival z nastolatkiem. Empatyczne towarzyszenie w dorastaniu.Co znajdziesz w książce?

Trzynaście rozdziałów teoretycznych opartych na szerokiej bibliografii, w szczególnościach na pracach Marshalla Rosenberga, Jespera Juula, duetu Faber i Mazlish. Ćwiczenia teoretyczne i praktyczne. Moje doświadczenie jako mamy nastoletniej Natalii oraz doświadczenie setek rodziców, z którymi pracowałam. Miejsce na Twoje własne przemyślenia i notatki. Intymne i szczere wywiady z rodzicami takimi, jak Ty. Gotowe plansze ze strategiami na codzienne kłopoty. Dodatkowe materiały wideo, do których uzyskasz dostęp dzięki kodom QR zamieszczonym w książce. Dedykowana grupa wsparcia i wymiany doświadczeń na Facebooku. A także materiały napisane specjalnie dla nastolatków dostępne w formie e-booka.

To będzie więc kompleksowa, interaktywna książka z mnóstwem materiałów dodatkowych i miejscem na zapiski własne. Wszystko po to, by zapewnić Ci nie tylko lekturę, ale również transformację w kierunku lepszej, lżejszej i bardziej autentycznej relacji z Twoim dzieckiem.

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: