Szanowni Państwo! Przedłużamy akcję promocyjną „Jesienna promocja - 20%”

Jak wyzdrowieć z alkoholizmu

Wydawnictwo:
Data publikacji:
2018-07-17
Język:
polski
Liczba stron:
125
ISBN:
9788395128103

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto

Mam na imię Patryk i jestem prawdziwym alkoholikiem. Nie jestem specjalista w leczeniu alkoholizmu, nie jestem psychoterapeutą ani szamanem.

Jestem człowiekiem który wyzdrowiał z na pozór beznadziejnego stanu umysłu i ciała czyli alkoholizmu. Książka ta ma za zadanie pokazać wszystkim niedowiarkom, ludziom szukającym pomocy jak i ich rodzinom że z alkoholizmu można wyzdrowieć.

Sytuacja związana z alkoholizmem wyglada tak ze grupa osób nie jest pewna czy są już alkoholikami czy jeszcze nie.

Inna grupa chce wyzdrowieć zacząć żyć na nowo i robią co trzeba , inna grupa osób chce, ale nie wiedzą jak, kolejna grupa osób wie ze jest alkoholikami, ale nie chcą w żaden sposób zmieniać sytuacji ja nazywam ich samobójcami.

Co ciekawe jest piąta grupa ludzi których kompletnie nie rozumiem którzy nie są alkoholikami, ale być może ktoś ich zmusił lub prowadził w błąd czy też mają jakieś zaburzenia emocjonalne które mylą z alkoholizmem i chcą swoją chorobę leczyć której nigdy nie mieli.

Wszystkie uzależnienia takie jak alkoholizm, hazard , narkomania, zakupoholizm i wiele wiele innych cechuje dokładnie ten sam system działania inna jest tylko substancja lub impulsywne zachowanie.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści twierdza ze z chorób bo WHA uznała te uzależnienia za choroby nie można wyzdrowieć to jest oczywiście kłamstwo.

Według mnie leczenie uzależnionych do końca życia to porostu monopol narzucony na chorych karmionych strachem przez terapeutów.

Wmawia się pacjentom ze jeśli zostawią swojego terapeutę czy terapie to wrócą do nałogu to kolejne kłamstwo bo leczenie uzależnień to wielomilionowy biznes.

Z alkoholizmu można wyzdrowieć i ja i wielu innych są na to przykładem.Książka jest opisem mojego programu zdrowienia i wskazówką dla przyszłych kandydatów.

Chciałbym z góry zaznaczyć ze są to tylko moje subiektywne spostrzeżenia i proces mojego zdrowienia jak i doświadczenia pracy z moim sponsorem i z moimi podopiecznymi.

Książka ta ma za zadanie uratowanie przynajmniej jednej osoby cierpiącej z powodu alkoholizmu lub pokazanie rozwiązania dla rodzin lub przyjaciół alkoholika.

W książce tej nie zajmuje żadnego stanowiska medycznego ani żadnego stanowiska ruchu AA są to moje osobiste doświadczenia.Jeżeli kogoś urażę to z góry przepraszam ,ale prawda jest niestety bolesna.

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: