Szanowni Państwo! Przedłużamy akcję promocyjną „Jesienna promocja - 20%”

Hello - Szybki angielski dla początkujących. Poziom 2. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki

Wydawnictwo:
Data publikacji:
2011-03-01
Język:
polski
Liczba stron:
100
ISBN:
9788392744726

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto

Kurs jest skierowany głównie do osób, które zaczynają naukę lub osób średnio albo „lekko” zaawansowanych, które chcą szybko przypomnieć sobie najpotrzebniejsze słowa i zwroty w języku angielskim.Poradnik, krok po kroku, w przejrzysty sposób wyjaśni podstawowe zasady budowania zdań i zwrotów w oparciu o angielskie czasy gramatyczne.Zapis wymowy jest przedstawiony w sposób najprostszy z możliwych – opiera się na polskim alfabecie.Dołączone nagranie Mp3 pozwoli na szybkie osłuchanie się z językiem i zapamiętanie praktycznych wyrażeń używanych w codziennych konwersacjach.

Rezultat: szybka, łatwa i skuteczna nauka praktycznego języka angielskiego.

Co jeszcze znajdziesz w publikacji Hello - Szybki angielski dla początkujących. Błyskawiczna nauka słówek, zwrotów, wymowy i gramatyki. Poziom 2:

Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskimProsty zapis wymowy, oparty na polskim alfabecie, umożliwiający szybką naukęZasady angielskich czasów gramatycznych teraźniejszego, przeszłego i przyszłego wytłumaczone jasno i zrozumialeZasady budowy zdań w języku angielskim w oparciu o czasy gramatyczneSłowniczek polsko - angielski z "polskim" zapisem wymowyNagranie Mp3, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: