Demiurg

Wydawnictwo:
Data publikacji:
2019-10-10
Język:
polski
Liczba stron:
37
ISBN:
9788396329431

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto

Ulepione, namalowane, wyśpiewane, wymurowane, sklejone, wymyślone, zapisane, utrwalone. Spod ludzkiej ręki, wyobraźni, rozumu. Co dzieje się z tym wszystkim, co człowiek 'rodzi'? Z prezentami zrobionymi i podarowanymi od serca, ale niechcianymi? Ze sztuka, która zgubiła swoja epokę i musi funkcjonować w nierozumiejących ją czasach (czasem z nosem przetrąconym przez Instagramowi modelkę)? Z dawno zaszczepionymi myślami, z których teraz wszyscy się śmieją?

Brzmi to trochę pretensjonalnie, ale cóż, między innymi takie pytania zadawałam sobie 10 lat temu rysując te historie bez słów. Dzisiaj, dzięki determinacji Wydawcy, możesz Czytelniku w tę niejasna historie wejść.

Karolina Walczak

Karolina Walczak zaprasza nas do onirycznego świata inspirowanego nie kim innym, jak Brunonem Schulzem. Autorka zostawia nas z pytaniami, które powinny częściej stanowić element naszej codziennej refleksji. To nieco poetycka historia komiksowa, jakich dzisiaj nieco nam brakuje.

Od wydawcy

Karolina Walczak, urodziona w 1989 r w Szczecinie. Absolwentka Liceum Plastycznego w Szczecinie i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku grafika. Stypendystka Prezydenta Miasta Szczecin. Zajęła drugie miejsce w V Międzynarodowym Konkursie 'Powstanie'44 w komiksie'. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: