Blender. Architektura i projektowanie. Wydanie II

Wydawnictwo:
Data publikacji:
2018-09-07
Język:
polski
Liczba stron:
528
ISBN:
9788328354500

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto
Legimi PL
Szkicuj, projektuj, wizualizuj - poznaj Blendera w praktyce!Poznaj podstawy środowiska Blender i najważniejsze narzędziaNaucz się modelować obiekty 3D oraz ustawiać kamery i światłaOdkryj możliwości renderowania scen i wykorzystania materiałów

Blender to zaawansowany program do modelowania 3D, renderowania, animacji i postprodukcji. Za jego sukcesem stoją potężne możliwości, prosta obsługa, duża częstotliwość aktualizacji oraz fakt, że jest dostępny... zupełnie za darmo, również do zastosowań komercyjnych. Z tej aplikacji korzystają zarówno hobbyści, jak i wielkie studia, a efekty, które można za jej pomocą uzyskać, nie odbiegają od tego, co da się osiągnąć przy użyciu płatnych - i zwykle bardzo drogich - rozwiązań oferowanych przez gigantów branży 3D.

Jeśli zamierzasz wykorzystywać Blendera do projektowania architektonicznego, sięgnij po źródło wiedzy, które przybliży Ci obsługę środowiska, przedstawi sposoby modelowania obiektów, pokaże, jak korzystać z materiałów i tekstur, ustawiać kamery oraz oświetlać i renderować sceny, a także zaprezentuje podstawy tworzenia animacji. Dzięki tej książce poznasz możliwości programu w praktyce i zyskasz solidny fundament, dzięki któremu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności związane z projektowaniem przy użyciu Blendera.

Instalacja i interfejs środowiskaModelowanie obiektów i modyfikatoryDefiniowanie i ustawianie kamerOświetlanie i renderowanie scenStosowanie materiałów i teksturPodstawy animacjiOpis wtyczek (add-ons) do zastosowań architektonicznychRenderowanie za pomocą Blender Internal, Cycles i FreestyleZ tą książką nauka Blendera to czysta przyjemność!

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: