Szanowni Państwo! Przedłużamy akcję promocyjną „Jesienna promocja - 20%”

Black Out

Wydawnictwo:
Data publikacji:
2014-02-19
Język:
polski
Liczba stron:
345
ISBN:
9788376862422

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto

Sieć. Wspaniałe miejsce, lekarstwo na samotność, remedium na lęki. Co stałoby się, gdybyśmy mogli dzielić odczucia, emocje, wiedzę? Czy oznaczałoby to pokój i harmonię? A może rojowisko stałoby się bronią zdolną doprowadzić do zagłady ludzkości? 'Black*Out' to znakomity thriller wielokrotnie nagradzanego niemieckiego pisarza Andreasa Eschbacha, opowieść o postępie, hipersieci i niebezpieczeństwie utraty tożsamości.

Pustynne tereny Nevady. Christopher Kidd ucieka. Towarzyszy mu rodzeństwo, które na zapomnianych przez Boga i ludzi terenach poszukuje ukrywającego się przed rządem ojca. Dla nich Christopher jest jedynie zręcznym hakerem, który może wyczyścić rejestry FBI i zwrócić wolność ich rodzinie. Jednak prawda jest o wiele bardziej skomplikowana.

Christopher od zawsze miał talent, nie zawsze jednak wykorzystywał go w słusznych celach. Kiedyś dopuścił się wybryku, który ściągnął na niego uwagę pewnej grupy ludzi. Christopherowi udało się wymknąć, wszedł jednak w posiadanie informacji, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego i stał się celem numer jeden potężnej organizacji.

Koherencja nie lubi niezakończonych spraw - zwłaszcza takich, które mogą zagrozić jej istnieniu.

Andreas Eschbach to wielokrotnie nagradzany niemiecki pisarz, autor takich książek jak 'Gobeliniarze', czy (zekranizowane) 'Video z Jezusem'. Studiował aeronautykę oraz technologię. 'Trylogia outsiderów' jest jego debiutem w dziedzinie literatury młodzieżowej.

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: