Szanowni Państwo! Przedłużamy akcję promocyjną „Jesienna promocja - 20%”

AIX, PowerVM - UNIX, wirtualizacja, bezpieczeństwo. Podręcznik administratora

Wydawnictwo:
Data publikacji:
Język:
polski
Liczba stron:
472
ISBN:
9788328339187

Lista linków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj sięZałóż konto
Poznaj system AIX z bliska!

Systemy operacyjne z rodziny UNIX znane są z wysokiej niezawodności i wydajności. Właśnie z tego powodu w wielu firmach są one wykorzystywane do zarządzania serwerami kluczowych aplikacji. Jednym z systemów należących do tej grupy jest AIX, który zyskał popularność dzięki bardzo dużym możliwościom wirtualizacji i konfiguracji zabezpieczeń spełniających nawet najsurowsze wymogi bezpieczeństwa.

Z niniejszej książki dowiesz się, jak działa ten system operacyjny i jak z nim pracować jako administrator. Nauczysz się wykorzystywać przy tym najlepsze praktyki w branży. Poznasz sposób działania rozwiązania PowerVM, które jest jednym z najbardziej elastycznych, a jednocześnie najbardziej niezawodnych rozwiązań wirtualizacyjnych. Dowiesz się też, jak w praktyce wykorzystać liczne możliwości zapewnienia bezpieczeństwa systemu operacyjnego i aplikacji działających pod jego kontrolą.

Platforma IBM PowerPodstawy systemu AIXWirtualizacja elementów systemuInstalacja i utrzymanie systemuZarządzanie użytkownikami, dyskami i systemem plikówTworzenie kopii bezpieczeństwa i diagnostyka systemuZarządzanie siecią, bezpieczeństwem i wydajnościąZostań administratorem serwerów Power!

Książki które Cię zainteresują:

Nasi użytkownicy czytali również: